Obróbka metali

HomeObróbka metali

CO ROBIMY

CIĘCIE NA PILE TAŚMOWEJ

Jest to metoda, która doskonale sprawdza się podczas wycinania skomplikowanych kształtów czy nieregularnych wzorów.

Nasza firma oferuje cięcie metali z zastosowaniem nowoczesnych maszyn. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy wykonują cięcie piłą taśmową pozwalające na osiągnięcie bardzo precyzyjnych rezultatów.

Wykonana usługa zmniejsza konieczność przeprowadzania dodatkowych prac z zakresu obróbki ciętego materiału.

FREZOWANIE CNC

Jednym z największych plusów frezowania CNC jest precyzja powierzchniowa oraz wymiarowa, możliwość wykonywania nawet bardzo złożonych kształtów. Metoda ta pozwala na bardzo szybkie i dokładne wykonanie pracy z najmniejszymi detalami.

Gwarantujemy, że dzięki specjalistom elb-schmiede obrobiony materiał nabierze dokładnie takich kształtów jakich spodziewa się najbardziej wymagający klient.

GIĘCIE CNC

Gięcie blach to forma obróbki, która ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu.

W naszej ofercie znajduje się jedna z najnowocześniejszych metod formowania blachy. Posiadamy nowoczesną prasę krawędziową przystosowaną do precyzyjnego gięcia CNC niemalże dowolnych kształtów oraz detali.

Usługi gięcia CNC są wykonywane w naszej firmie przez bardzo doświadczoną grupę specjalistów, potrafiących wykonywać bardzo precyzyjnie zróżnicowane kształty.

KRAWĘDZIOWANIE, CIĘCIE NA ZIMNO

Zaletą obróbki na zimno jest możliwość uzyskiwania bardzo dużej dokładności wymiarowej oraz to, że może być prowadzona w stosunkowo krótkim czasie.

PLASTYKA NA PRASIE MIMOŚRODOWEJ

Pracujemy na prasach mimośrodowych. Jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze zamówienia w zakresie obróbki plastycznej.
Działanie prasy mimośrodkowej polega na ruchu posuwisto-zwrotnym suwaka generowanego przez mimośród i korbowód, który powstaje z ruchu obrotowego wału i koła zamachowego. Koło zamachowe napędzane jest przez silnik elektryczny za pomocą przekładni prasowej. Prasa wykorzystywana jest w czynnościach gięcia i wykrawania.

CIĘCIE LASEROWE 2D I 3D

Praca z laserem jest precyzyjna, szybka, ekologiczna i ekonomiczna. Dzięki laserowi gwarantujemy wysoką jakość obrobionych detali. Technologia 2D znajduje zastosowanie przede wszystkim w przypadku cięcia blach. Za sprawą urządzeń do cięcia laserowego 3D stosujemy obróbkę przestrzenną. Technika ta znajduje zastosowanie w wielu branżach.

image
https://elb-schmiede.pl/wp-content/themes/hazel/
https://elb-schmiede.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
//
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
on
off
off
pl